usługi prowadzenia księgowości w Szczecinie

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

 

 

Nasze biuro rachunkowe mieści się w Szczecinie, w samym sercu miasta. Usługi księgowe świadczymy od 2001 roku, zatem możemy pochwalić się ponad 18-letnią obecnością w branży. Zagadnienia rachunkowe oraz pomaganie innym w borykaniu się z problemami księgowo-podatkowymi to nasze powołanie.

 

Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic.

 

Biuro rachunkowe BIM-PLUS świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi Klientami są zarówno spółki prawa handlowego, firmy małe oraz średnie, jak i osoby fizyczne.

W naszym biurze mogą Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym Klientom doradztwo oraz reprezentację przed urzędami.

 

Każdy z naszych Klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.

 

Założycielka i jednocześnie główna księgowa w firmie - Katarzyna Heinze - to osoba zajmująca się rachunkowością od 25 lat. Absolwentka zarządzania i przedsiębiorczości oraz studiów z zakresu księgowości. Autorka licznych artykułów o tematyce podatkowej a także publikacji pt. "Księga Przychodów i Rozchodów. Wszystko, co musisz wiedzieć o rozliczaniu działalności gospodarczej", wydanej w 2013 roku (reedycja w 2015 roku). 

 

 

LICENCJA MINISTRA FINANSÓW - 34629

bimplus szczecin księgowość

JAK DO NAS TRAFIĆ?

 

BIM-PLUS BIURO RACHUNKOWE

KATARZYNA HEINZE

 

ul. Władysława Łokietka 2/1

70-254 Szczecin

NIP: 9551624043

REGON: 812385402

 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku

w godzinach 10:00 - 16:00

 

 

 

 

 

501 082 823

biuro@bimplus.pl

bimplus szczecin księgowość